İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

DOSTLUK VE DAYANIŞMA GECESİ

Dostluk ve dayanışma bir yaşam biçimidir. Hedefleri belli,  amaçlar da aynı olunca, bir araya gelmenin coşkusu da farklı oluyor.

Dayanışma Yemeğinden Bir Kare

Gecemize katılanların ve dayanışma ruhunun yarattığı sinerji ve heyecan, geçen yıllara meydan okuyordu.

23 Şubat 2019 Cumartesi akşamı Kadıköy Aden Otel de Vakfımıza gönül verenler bir aradaydı. Salonun tamamını dolduran dostlarımızla bir arada olmak umutlarımızı kamçıladı.

Vakfın amacına uygun çözümler üretebilmek için dayanışmaya ve yeni fikirlere ihtiyacımız var. Bu da nitelikli bir kadrolaşmayı zorunlu kılıyor. Yeteneklerimizi ve olanaklarımızı bir araya getirirsek gelişen teknolojilerle kuşanıp hedefimiz daha hızlı ulaşabiliriz.

Vakıf başkanımız Kemal YILMAZ bunun önemine değinen bir konuşmayla gelişmelerin yönünü anlattı.

Katılımcılar arasında gecemize katılan her misafirimiz gibi değerli olan kurum ve kuruluşların temsilcileri vardı: Mehmet Baykara (İstanbul Bağımsız Belediye Başkan Adayı), Erdal EMRE ( YÖN Radyo Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Yazar), Yusuf Uygun (Yayıncı), Hasan GÜLÜM (Ataşehir Pir Sultan Abdal Cemevi Başkanı), Fatmagül YOLCU (Yaşam Ağacı Derneği Başkanı), Ali Haydar Çavuş (Hozat Derneği Başkanı), Mustafa Arslan (Mazgirt Derneği Başkanı), Rıza Karataş (Anadolu Dersimler Derneği Başkanı), Gülfiraz AL (Çemişgezek Dernek adına), Ali Ekici (Ovacık Dernek Başkanı), Rıza Cangöz (DEDEF Eski Başkanı), Şehriban Sevim ( TÜKODER Ataşehir Yönetim), Ali Narin (Kadıköy CHP İlçe Başkanı), Şerdil Dara Odabaşı ( CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı), Ali Reçber ( İmranlı Arık Köyü Kooperatifi), Levent Kaçar ( Sinema Yönetmeni)

Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız

Paylaş

Yorumlar kapatıldı.