İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Onur Vakfı’nın 3. Geleneksel İzmir Dayanışma Kahvaltısı 15 Ekim günü yapıldı. (2023)

İzmir’de 3. sü düzenlenen Onur Toplumsal Tarih ve Kültür Vakfı ile dayanışma kahvaltısı 15 Ekim 2023 tarihinde yapıldı. Kahvaltıya çok sayıda vakıf destekçisi dostlarımız, arkadaşlarımız katıldı.

Kahvaltıyı organize eden Onur Toplumsal Tarih ve Kültür Vakfı İzmir Grubu;

“15 Ekim 2023 tarihinde İzmir Grubu olarak Onur Toplumsal Tarih ve Kültür Vakfı adına bir kahvaltı etkinliği düzenledik. Etkinliğe geniş bir katılım sağlandı. Dostlarla bir arada güzel bir gün yaşandı.

Vakıf kurulduğundan bu güne kadar hiç aksatmadan düzenli bağışta bulunan dostumuz Hüseyin Avni Dedekargınoğlu, tüm gelirini vakfımıza bağışladığı 15 yıllık çalışmasının bir ürünü olan MARK ve ENGELS adlı kitabını imzaladı.

Yine yazar Aysel Kaynak, Kadın Sorunu adlı kitabını imzaladı ve 15 adet kitabını vakfımıza bağışladı. Etkinlikte, Sultan Karabulut, Seza Mis Horuz ve Memik Horuz kitaplarını imzaladılar. Yeni etkinliklerde buluşmak dileğimizdir.”
mesajını gönderdiler.

Vakıf yönetim kurulu olarak, etkinliği düzenleyen Vakfın İzmir Grubuna teşekkür ediyoruz. Ayrıca, etkinliğin düzenlenmesine katkıda bulunan, emek veren, katılan, vakfa bağışta bulunan her bir arkadaşımıza teşekkür ediyoruz.
İyi ki varsınız.

Onur Toplumsal Tarih ve Kültür Vakfı
YK. Adına
Kemal YILMAZ

 

Fotoğraflar:

Paylaş

Yorumlar kapatıldı.